Роберт де Ниро и партнерката првпат се појавија на црвен тепих откако добија ќерка: Тифани изгледа исплашено како да е киднапирана, велат фановите

Роберт де Ниро (79) и неговата партнерка Тифани Чен (45) се појавија заедно на отворањето на филмскиот фестивал „Трибека“. Двојката присуствуваше на премиерата на документарниот …

Роберт де Ниро и партнерката првпат се појавија на црвен тепих откако добија ќерка: Тифани изгледа исплашено како да е киднапирана, велат фановите Прочитај повеќе »

Текстот Роберт де Ниро и партнерката првпат се појавија на црвен тепих откако добија ќерка: Тифани изгледа исплашено како да е киднапирана, велат фановите е превземен од Reporter.mk.