Роденденска журка за Една, ќерката на актерот Атанас Атанасовски

Ќерката на познатиот актер Атанас Атанасовски викендов славеше роденден. Една на полни две години, па нејзините родители споделија фотографија од роденденската журка. Една е второ …

Роденденска журка за Една, ќерката на актерот Атанас Атанасовски Прочитај повеќе »

Текстот Роденденска журка за Една, ќерката на актерот Атанас Атанасовски е превземен од Reporter.mk.