Родителите на Кејт Мидлтон се нејзиниот темел додека таа бори во најтешката животна битка

Во петокот, принцезата од Велс го шокираше светот со веста за нејзината болест. „Таа има навистина тесен круг на пријатели, особено во Норфолк, таму има …

Родителите на Кејт Мидлтон се нејзиниот темел додека таа бори во најтешката животна битка Прочитај повеќе »

Текстот Родителите на Кејт Мидлтон се нејзиниот темел додека таа бори во најтешката животна битка е превземен од Reporter.mk.