Саша Поповиќ откри колку време Цеца е без дечко, пејачката му вовзрати: „Ти евиденција ли ми водиш?“

Саша Поповиќ редовно ја провоцира Светлана Цеца Ражнатовиќ, а поледно се истакна со изјава која ја изнервира пејачката но и нејзиниот пријател и колега Драган …

Саша Поповиќ откри колку време Цеца е без дечко, пејачката му вовзрати: „Ти евиденција ли ми водиш?“ Прочитај повеќе »

Текстот Саша Поповиќ откри колку време Цеца е без дечко, пејачката му вовзрати: „Ти евиденција ли ми водиш?“ е превземен од Reporter.mk.