Се ожени Крис Еванс, еден од најсекси мажи во светот

Актерот Крис Еванс се ожени со актерката Алба Баптиста. Венчавката ја направија викендот, во нивниот заеднички дом во близина на Бостон, пренесе Page Six. Организирале …

Се ожени Крис Еванс, еден од најсекси мажи во светот Прочитај повеќе »

Текстот Се ожени Крис Еванс, еден од најсекси мажи во светот е превземен од Reporter.mk.