Се појавија фотографии од Северина од 1999 година, направени додека потпишувала договор со Кроација рекордс

Популарната пејачка Северина Вучковиќ во 1999 година потпиша договор со Кроација рекордс во друштво на тогашниот директор на една од најголемите дискографски куќи во поранешна …

Се појавија фотографии од Северина од 1999 година, направени додека потпишувала договор со Кроација рекордс Прочитај повеќе »

Текстот Се појавија фотографии од Северина од 1999 година, направени додека потпишувала договор со Кроација рекордс е превземен од Reporter.mk.