Се разведе актерот Џастин Хартли

Американскиот актер Џастин Хартли се разведе од ријалити ѕвездата Кришел Стаус, една и пол година откако поднесе барање за развод. Ѕвездата на серијата „Ова сме ние“ поднесе документи за развод во ноември 2019 година. Неговата сопруга дозна за разводот во исто време во медиумите, и во реалнот шоу каде што учествува рече дека добила порака … Continue reading Се разведе актерот Џастин Хартли

Текстот Се разведе актерот Џастин Хартли е превземен од Reporter.mk.