Се скараа Давид Давидовски со Марија Луиса, се разочарал од нејзиното однесување

Познатиот јутјубер и водител на емисијата „Ти реков ми рече“, Давид Давидовски и пејачката Марија Луиса повеќе не се пријатели. Ова ни го откри негов …

Се скараа Давид Давидовски со Марија Луиса, се разочарал од нејзиното однесување Прочитај повеќе »

Текстот Се скараа Давид Давидовски со Марија Луиса, се разочарал од нејзиното однесување е превземен од Reporter.mk.