Сè уште ги носам своите фармерки, не верувам дека ќе полнам 80, вели вечно младата Шер

Познатата пејачка Шер во мај наполни 77 години, а  вели дека се уште се чувствува многу младо. Таа со својата харизма и енергија редовно ги …

Сè уште ги носам своите фармерки, не верувам дека ќе полнам 80, вели вечно младата Шер Прочитај повеќе »

Текстот Сè уште ги носам своите фармерки, не верувам дека ќе полнам 80, вели вечно младата Шер е превземен од Reporter.mk.