Се вознемирив кога Трамп ми понуди пари за секс, открива актерката Карен Мекдугал

Американската актерка, модел и поранешна зајачица на Плејбој, Карен Мекдугал (52) тврди дека во 2006 година имала десетмесечна афера со поранешниот американски претседател Доналд Трамп …

Се вознемирив кога Трамп ми понуди пари за секс, открива актерката Карен Мекдугал Прочитај повеќе »

Текстот Се вознемирив кога Трамп ми понуди пари за секс, открива актерката Карен Мекдугал е превземен од Reporter.mk.