Сергеј Трифуновиќ по 24 часа излезе од затвор

Сергеј Трифуновиќ по 24 часа излезе од затвор. Актерот на 10 октомври по покана се пријавил во Јавното обвинителство, а како што пренесува српски „Телеграф“, вчера …

Сергеј Трифуновиќ по 24 часа излезе од затвор Прочитај повеќе »

Текстот Сергеј Трифуновиќ по 24 часа излезе од затвор е превземен од Reporter.mk.