Северина и Грашо заедно на вечера, пејачката објави селфи

Северина се пофали со фотографија со Петар Грашо Таа го објави нивното селфи од вечера и додаде песна од Тончи Хуљиќ. Северина не откри каде …

Северина и Грашо заедно на вечера, пејачката објави селфи Прочитај повеќе »

Текстот Северина и Грашо заедно на вечера, пејачката објави селфи е превземен од Reporter.mk.