Шакира ќе настапи во финалето на Копа Америка

Шакира ќе настапи во финалето на Копа Америка во 2024 година, објави највисокото извршно тело во Јужна Америка задолжено за фудбалот (КОНМЕБОЛ). Добитничката на Греми …

Шакира ќе настапи во финалето на Копа Америка Прочитај повеќе »

Текстот Шакира ќе настапи во финалето на Копа Америка е превземен од Reporter.mk.