Шварценегер објави фотографија со Сталоне: „Среќен роденден пријателе“

Арнолд Шварценегер му го честиташе роденденот на Силвестер Сталоне. Актерот и поранешен гувернер на Калифорнија објавија неколку заеднички фотографии направени во текот на нивните кариери. …

Шварценегер објави фотографија со Сталоне: „Среќен роденден пријателе“ Прочитај повеќе »

Текстот Шварценегер објави фотографија со Сталоне: „Среќен роденден пријателе“ е превземен од Reporter.mk.