Сијара Вилсон им одговори на хејтерите кои ја критикуваа поради тоа што се појави полугола на Оскарите

Пејачката Сијара Вилсон им одговори на хејтерите кои ја критикуваа поради тоа што на Оскарите се појави со провокативен фустан. Објави видео во кое чекореше …

Сијара Вилсон им одговори на хејтерите кои ја критикуваа поради тоа што се појави полугола на Оскарите Прочитај повеќе »

Текстот Сијара Вилсон им одговори на хејтерите кои ја критикуваа поради тоа што се појави полугола на Оскарите е превземен од Reporter.mk.