Со торта на три ката и секси син фустан Мартија Станојковиќ прослави полнолетство

Пејачката Мартија Станојковиќ го прослави својот 18. роденден со впечатлив аутфит и торта на три ката. Меѓу присутните беа и Антониа Гиговска и Иван Јованов од Либеро бенд, кои направија вистински џумбуш по повод полнолетство на Мартија. Тие цела вечер ја поминаа со микрофонот во рака, пеејќи ѝ ги некои од омилените песни. Мартија носеше тесен секси син фустан … Continue reading Со торта на три ката и секси син фустан Мартија Станојковиќ прослави полнолетство

Текстот Со торта на три ката и секси син фустан Мартија Станојковиќ прослави полнолетство е превземен од Reporter.mk.