Софија Лорен итно оперирана откако паднала во бањата и скршила колк

Италијанската филмска дива Софија Лорен паднала во бањата во својот дом во Швајцарија па била итно оперирана. Веста ја објави нејзиниот менаџер Андреа Џусти кој …

Софија Лорен итно оперирана откако паднала во бањата и скршила колк Прочитај повеќе »

Текстот Софија Лорен итно оперирана откако паднала во бањата и скршила колк е превземен од Reporter.mk.