„Срцето ми е полно“, вели Цеца откако ја омажи ќерката Анастасија

Анастасија Ражнатовиќ и фудбалерот на Севиља Немања Гудељ се венчаа во манастирот Ражиновац во близина на Белград. Цеца Ражнатовиќ за Информер.рс проговори за венчавката на …

„Срцето ми е полно“, вели Цеца откако ја омажи ќерката Анастасија Прочитај повеќе »

Текстот „Срцето ми е полно“, вели Цеца откако ја омажи ќерката Анастасија е превземен од Reporter.mk.