Српски медиуми: Мелина упадна во куќата на Харис, полицијата му го одзеде пиштолот

Мелина Џиновиќ (43) упаднала во куќата на нејзиниот поранешен сопруг Харис (72) во Белград, пишува српски „Блиц“. Според написите, тој веднаш повикал полиција за да …

Српски медиуми: Мелина упадна во куќата на Харис, полицијата му го одзеде пиштолот Прочитај повеќе »

Текстот Српски медиуми: Мелина упадна во куќата на Харис, полицијата му го одзеде пиштолот е превземен од Reporter.mk.