Сузана Спасовска слави 59.роденден: Нека ми се множат годините

Фолк пејачката Сузана Спасовска денес слави роденден. Таа полни 59 години, а и сама објави на социјалните мрежи, дека во ист ден слави и роденден …

Сузана Спасовска слави 59.роденден: Нека ми се множат годините Прочитај повеќе »

Текстот Сузана Спасовска слави 59.роденден: Нека ми се множат годините е превземен од Reporter.mk.