Теа Таировиќ сосе задникот ги возбуди гостите

Теа Таировиќ направи хаос на настап во еден клуб, а видео снимката  ја има на сите социјални мрежи. Таа неодамна објави нов албум, а песните …

Теа Таировиќ сосе задникот ги возбуди гостите Прочитај повеќе »

Текстот Теа Таировиќ сосе задникот ги возбуди гостите е превземен од Reporter.mk.