„Тој се откажува од барањето за старателство“: Судската битка на Анџелина и Бред е при крај

Годинешната разводна битка на Бред Пит и Анџелина Џоли конечно привршува. „Дејли Мејл“ дознава дека актерот се откажал од барањето за заедничко старателство над нивните …

„Тој се откажува од барањето за старателство“: Судската битка на Анџелина и Бред е при крај Прочитај повеќе »

Текстот „Тој се откажува од барањето за старателство“: Судската битка на Анџелина и Бред е при крај е превземен од Reporter.mk.