Том Круз се раздели од девојката само неколку дена откога ги запозна нејзините деца

Актерот, Том Круз, се раздели од девојката, Елсина Кајрова, само неколку дена откога ги запознал нејзините деца, објави британски „Дејли мејл“. Ѕвездата од „Топ Ган“ …

Том Круз се раздели од девојката само неколку дена откога ги запозна нејзините деца Прочитај повеќе »

Текстот Том Круз се раздели од девојката само неколку дена откога ги запозна нејзините деца е превземен од Reporter.mk.