Том Курз ќе биде со ќерка му Сури за Божиќ

Том Курз ќе се види со ќерка му Сури за помалку од месец дена, пренесуваат светските медиуми. За оваа средба медиумите веќе пишуваат со години. Американските таблоиди покренаа шпекулации дека Том и Луси конечно ќе можат да го поминат Божиќ заедно. Луси е ќерка на Том Круз, кој глумецот ја доби во бракот со неговата … Continue reading Том Курз ќе биде со ќерка му Сури за Божиќ

Текстот Том Курз ќе биде со ќерка му Сури за Божиќ е превземен од Reporter.mk.