Тони Цетински се ожени на 52 години: Ова е Божја љубов

Хрватскиот пејач Тони Цетински се ожени на 52 години, а фотографиите од венчавката ги сподели со фановите. Тој објави емотивна порака која наиде на воодушевување кај неговите фанови и следбеници на Инстаграм. -Секое добро кое го имаме или го правиме може единствено да доаѓа од Бога кој е само добар. Исто така ако љубовта сакате … Continue reading Тони Цетински се ожени на 52 години: Ова е Божја љубов

Текстот Тони Цетински се ожени на 52 години: Ова е Божја љубов е превземен од Reporter.mk.