Уапсен менаџерот на Јелена Карлеуша, осомничен е за продажба на кокаин

Менаџерот Новак Радин е уапсен пред два дена во Белград под сомнение дека продавал кокаин, како и затоа што во куќата во која живее незаконски …

Уапсен менаџерот на Јелена Карлеуша, осомничен е за продажба на кокаин Прочитај повеќе »

Текстот Уапсен менаџерот на Јелена Карлеуша, осомничен е за продажба на кокаин е превземен од Reporter.mk.