Вереницата на Џеф Безос го привлече вниманието на аеродром во Грција, ветрот и го откри задникот

Основачот на Amazon Џеф Безос и неговата свршеница Лорен Санчез уживале на одмор во Грција, а нивните фотографии од аеродромот привлекоа внимание. Имено, на аеродромот …

Вереницата на Џеф Безос го привлече вниманието на аеродром во Грција, ветрот и го откри задникот Прочитај повеќе »

Текстот Вереницата на Џеф Безос го привлече вниманието на аеродром во Грција, ветрот и го откри задникот е превземен од Reporter.mk.