(Видео) Антониа Гиговска и Антиќ во љубов: Ново видео на поп-пејачката

„Магнет“ е насловот на новата песна на  Антониа Гиговска, која вчеравечер ја промовираше на социјални мрежи. И овој пат таа соработуваше со Лазар Цветкоски, а текстот го напишам познатиот рапер Тајзи. Атониа сними и спот кој го режираше  Даниел Јовески. Спотот се снимаше во Охрид, а покрај Антониа во него се појавува и моделот Симон … Continue reading (Видео) Антониа Гиговска и Антиќ во љубов: Ново видео на поп-пејачката

Текстот (Видео) Антониа Гиговска и Антиќ во љубов: Ново видео на поп-пејачката е превземен од Reporter.mk.