(Видео) Брижит Макрон сакаше да ја фати за рака кралицата Камила, таа ја игнорираше

На социјалните мрежи се прошири видео на кое се гледаат Брижит Макрон, сопругата на францускиот претседател и кралицата Камила. Видеото е создадено на 6 јуни …

(Видео) Брижит Макрон сакаше да ја фати за рака кралицата Камила, таа ја игнорираше Прочитај повеќе »

Текстот (Видео) Брижит Макрон сакаше да ја фати за рака кралицата Камила, таа ја игнорираше е превземен од Reporter.mk.