(Видео) Додека бегаше од фановите Шакира турна постара госпоѓа

Додека се обиде да им побегне на фановите Шакира турна постара госпоѓа. Видеото на „Тик ток“ го сними еден од фановите, по што пејачката доби …

(Видео) Додека бегаше од фановите Шакира турна постара госпоѓа Прочитај повеќе »

Текстот (Видео) Додека бегаше од фановите Шакира турна постара госпоѓа е превземен од Reporter.mk.