(Видео) Докторка Цули Софијанова славеше роденден: Интимна забава со многу љубов

Директорката на Клиниката за детски болести, д-р Аспазија Софијанова, позната уште како доктор Цули, завчера наполни 57 години. Таа го прослави својот роденден со парче чизкејк, во интимна атмосфера со своите најблиски во познат скопски локал..   View this post on Instagram   A post shared by Culi Sofijanova (@culisofijanova) На забавата присуствуваше нејзината ќерка Марија која … Continue reading (Видео) Докторка Цули Софијанова славеше роденден: Интимна забава со многу љубов

Текстот (Видео) Докторка Цули Софијанова славеше роденден: Интимна забава со многу љубов е превземен од Reporter.mk.