(Видео) Џенифер Лопез објави видео со кое ги засили гласините за развод

Пејачката и актерка Џенифер Лопез објави видео во кое го промовира својот бренд за убавина на социјалните мрежи, но уште еден детаљ привлече внимание. Имено, …

(Видео) Џенифер Лопез објави видео со кое ги засили гласините за развод Прочитај повеќе »

Текстот (Видео) Џенифер Лопез објави видео со кое ги засили гласините за развод е превземен од Reporter.mk.