(Видео) Џони Деп шизи на песна од Ана Бекута

На социјалните мрежи деновиве се споделува видео на кое холивудската ѕвезда Џони Деп шизи на песната „Златиборске зоре“ од Ана Бекута. Видеото е направено пред неколку месеци во Будва, каде што Деп снимаше дел од филмот „Минимата“. Тој игра со непозната русокоса девојка. Некои велат дека мажот на видеото не е познатиот глумец, туку некој што само личи на него. Гледајте го видеото.

Текстот (Видео) Џони Деп шизи на песна од Ана Бекута е превземен од Reporter.mk.