(Видео) Елизабет Харли топлес во Грција

Познатата актерка Елизабет Харли (53) е во Грција на одмор од каде на својот инстаграм-профил објави видео. Во најновото видео Харли скока од водата во базен во Грција, покривајќи ги голите гради.

Attempting to swim off the calories #holiday #greece @elizabethhurleybeach

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1) on

 

Текстот (Видео) Елизабет Харли топлес во Грција е превземен од Reporter.mk.