(Видео) Ѓоковиќ и Додиќ растурија од пеење на свадбата кај Мајдов

Српскиот џудист, поранешен светски првак, Немања Мајдов, кој е роден во Сараево вчера се ожени. На семејната веселба во Сараево сепак глави ѕвзеди биле најдобриот светски тенисер, Новак Ѓоковиќ и членот на претседателството на БиХ, Милорад Додиќ. Ѓоковиќ  се појави и на свадбата на Мајдов.Младоцженецот заедно со Ѓоковиќ и Додик во добро расположение заедно испеаа … Continue reading (Видео) Ѓоковиќ и Додиќ растурија од пеење на свадбата кај Мајдов

Текстот (Видео) Ѓоковиќ и Додиќ растурија од пеење на свадбата кај Мајдов е превземен од Reporter.mk.