(Видео) Голем скандал на Греми наградите: познат рапер е уапсен и однесен со лисици

Познатиот рапер Килер Мајк, чие вистинско име е Мајкл Рендер, беше одведен со лисици од арената Крипто.ком за време на доделувањето на Греми наградите. Ова …

(Видео) Голем скандал на Греми наградите: познат рапер е уапсен и однесен со лисици Прочитај повеќе »

Текстот (Видео) Голем скандал на Греми наградите: познат рапер е уапсен и однесен со лисици е превземен од Reporter.mk.