(Видео) Хајди Клум и нејзиниот сопруг уживаат во Венеција, папараците ги уловија во незгоден момент

Супермоделот Хајди Клум (51) замина на одмор со сопругот, музичарот Том Каулиц (34). Парот моментално се наоѓа во Венеција, каде што се фотографирани за време …

(Видео) Хајди Клум и нејзиниот сопруг уживаат во Венеција, папараците ги уловија во незгоден момент Прочитај повеќе »

Текстот (Видео) Хајди Клум и нејзиниот сопруг уживаат во Венеција, папараците ги уловија во незгоден момент е превземен од Reporter.mk.