(Видео) И Цеца го дочека Путин

Фолк пејачката Светслана Ражнатовиќ Цеца, се најде меѓу 100.000 луѓе на улиците на Белград, кој излегоа да го дочекаат рускиот претседател Владимир Путин.

Цеца вели дека се чувствувала сигурно опркужена со луѓето пред храмот Свети Сава. Многумина од собраните ја молеле да направи селфи со нив.

Пејачката била видно расположена а во еден момент додека се обидувала да направи селфи, позади неа во кадар влегле три полицајки, а по нив и еден куп колеги.

Полицајците ја искористиле можноста да го овековечат овој момент и се наместиле за групно селфи позади Цеца.

„Мафнете малку ајде“, им виканла Цеца на полициските службеници.

 

 

Текстот (Видео) И Цеца го дочека Путин е превземен од Reporter.mk.