(Видео) Ибрахимовиќ ѕвезда и на овогодинешниот Санремо

Поранешниот фудбалер Златан Ибрахимовиќ беше ѕвезда и на овогодинешниот Санремо. Синоќа се одржа италијанскиот фестивал Санремо на кој пред три години се слушаа нотите на …

(Видео) Ибрахимовиќ ѕвезда и на овогодинешниот Санремо Прочитај повеќе »

Текстот (Видео) Ибрахимовиќ ѕвезда и на овогодинешниот Санремо е превземен од Reporter.mk.