(Видео) Карлеуша како актерка од еротски филм

Популарната српска пејачка Јелена Карлеуша на социјалните мрежи објави секси фотки и видео. Таа повторно крена прав на Инстаграм, а нејзините обожаватели коментираа дека е како секси мачка во чизмите и долната облека. За некои, пак, таа личела на актерките од еротски филмови.

Русокосата пејачка на фотографиите е во чизми до струкот и сако под кое носи само секси долна облека од тантела.

Текстот (Видео) Карлеуша како актерка од еротски филм е превземен од Reporter.mk.