(Видео) Ќерката на Кејти Пери и Орландо Блум за прв пат во јавност: Дојде на концертот на мајка си и ги разнежни сите

Пејачката Кејти Пери имаше настап во Лас Вегас, а во публиката беше и нејзината тригодишна ќерка Дејзи Дав, која пејачката ја доби со актерот Орландо …

(Видео) Ќерката на Кејти Пери и Орландо Блум за прв пат во јавност: Дојде на концертот на мајка си и ги разнежни сите Прочитај повеќе »

Текстот (Видео) Ќерката на Кејти Пери и Орландо Блум за прв пат во јавност: Дојде на концертот на мајка си и ги разнежни сите е превземен од Reporter.mk.