(Видео) Клои Кардашијан му кажа на поранешниот дечко дека сака второ дете

Ријалити ѕвездата, Клои Кардашијан, сподели фотографија со дијамантски прстен на левата рака заради што многумина претпоставија дека се свршила со својот поранешен дечко, кошаркарот Тристан Томпсон. Иако под објавата имаше многубројни коментари и прашања, Клои не одговори дали прстенот е свршенички или не. Лани во август Клои се смири со таткото на својата ќерка, Тристан, … Continue reading (Видео) Клои Кардашијан му кажа на поранешниот дечко дека сака второ дете

Текстот (Видео) Клои Кардашијан му кажа на поранешниот дечко дека сака второ дете е превземен од Reporter.mk.