(Видео) Мадона правеше роденденска журка на брод, од среќа дека е жива

Мадона направи роденденска забава на брод. Журката била на едрилица, а според медиумите, со пејачката имало околу 100 гости. „Прекрасно е да се биде жив, …

(Видео) Мадона правеше роденденска журка на брод, од среќа дека е жива Прочитај повеќе »

Текстот (Видео) Мадона правеше роденденска журка на брод, од среќа дека е жива е превземен од Reporter.mk.