(Видео) Марија Груевска, ѕвездата на „Гранд“, го намами на секс-сцени свршеникот Синиша

Пејачката Марија Груевска од „Гранд“ ја промовираше својата нова песна на српски, „Горим сва“. Таа сними и видео, во кое има секси сцени со нејзиниот свршеник, фитнес-тренерот Синиша Стојаноски. Во спортот Марија е претставена како вештерка, која со вуду кукли и магии го намамува Синиша на секс. Спотот предизвика многу реакции и коментари во регионот, … Continue reading (Видео) Марија Груевска, ѕвездата на „Гранд“, го намами на секс-сцени свршеникот Синиша

Текстот (Видео) Марија Груевска, ѕвездата на „Гранд“, го намами на секс-сцени свршеникот Синиша е превземен од Reporter.mk.