(Видео) Младата Михаела од Гостивар промовира песна и е ново име на музичката сцена

Седумнаесетгодишната гостиварка Михаела Антеска го објави спотот за песната „Insecurities“, со која дебитираше во музичкиот свет како кантавтор. “Многу внимание и време посветивме во изработката …

(Видео) Младата Михаела од Гостивар промовира песна и е ново име на музичката сцена Прочитај повеќе »

Текстот (Видео) Младата Михаела од Гостивар промовира песна и е ново име на музичката сцена е превземен од Reporter.mk.