(Видео) “Некст Тајм” со комитска песна честитаа Божик

Мартин и Стефан од  „Некст тајм“,  споделија дел од празничната атмосфера во нивниот дом вчера за Бадник. Тие со песната „Нешто ќе те питам бабо“ ја испратија празничната честитка за Бадник и Божик.

„Среќни празници, без разлика на верата да сте здрави живи спокојни и среќни сите., велат близнаците откско го споедлија видеото на Фејсбук .

Среќни празници,без разлика на верата да сте здрави живи спокојни и среќни сите!!! ХРИСТОС СЕ РОДИ!!!

Posted by Next Time on Понеделник, 06 јануари 2020

Текстот (Видео) “Некст Тајм” со комитска песна честитаа Божик е превземен од Reporter.mk.