(Видео) „Ники Минаж, има ли шанса да се појавиш?“: пејачката доцнела со часови на концертот, разочараната публика ја исвирка

Музичката ѕвезда одржа концерт во Даблин, но со три часа задоцнување, поради што публиката бурно реагираше. Раперката Ники Минаж пред два дена имаше закажан концерт …

(Видео) „Ники Минаж, има ли шанса да се појавиш?“: пејачката доцнела со часови на концертот, разочараната публика ја исвирка Прочитај повеќе »

Текстот (Видео) „Ники Минаж, има ли шанса да се појавиш?“: пејачката доцнела со часови на концертот, разочараната публика ја исвирка е превземен од Reporter.mk.