(Видео) Никол Ричи за 40. роденден си ја запали косата

Никол Ричи, ќерка на пејачот Лајонел Ричи (72), на вистински начин го одбележа и прослави својот 40. роденден. Додека ги дувала свеќите од роденденската торта случајно си ја запалилa косата. Ријалити ѕвездата самата го објавила видеото на  својот инстаграм-профил.   View this post on Instagram   A post shared by NICOLE RICHIE (@nicolerichie)

Текстот (Видео) Никол Ричи за 40. роденден си ја запали косата е превземен од Reporter.mk.