(Видео) Објавена снимката од веселбата на Миленко и Пандов во кафеаната по што завршија во полиција

Откако минатиот викенд во кафеана во Стајковци беа приведени новинарот Миленко Неделковски, членот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Пандов и поранешниот претседател на Кривичниот суд, Владимир Панчевски, на социјалните мрежи се појави видеото од забавата која траела по 21 часот. На снимката гостите ја пеат „Излези момче право на тераса“ и не држат физичка дистанца како што … Continue reading (Видео) Објавена снимката од веселбата на Миленко и Пандов во кафеаната по што завршија во полиција

Текстот (Видео) Објавена снимката од веселбата на Миленко и Пандов во кафеаната по што завршија во полиција е превземен од Reporter.mk.