(Видео) После години на брод Ноне дома слави роденден

Поп пејачката Ноне Неделковска денес слави роденден. Таа со кармин на огледало напиша дека полни 34 години, па видеото го сподели на социјалните мрежи.  По ова следеа честитки од нејзините фанови. Ноне, една од победничките на “Макфест“ е во  Македонија, иако предходно  повеќе од осум години работеше на брод. Овој пат, наместо на брод, роденденот … Continue reading (Видео) После години на брод Ноне дома слави роденден

Текстот (Видео) После години на брод Ноне дома слави роденден е превземен од Reporter.mk.